Katalog stron

Strony informatyczne

Porady psychologa onlinePsycholog Walbrzych

Poszukujesz dobrego fachowca, który udzieli ci porady psychologicznej? A może twoja pociecha wymaga porady logopedy? W takim razie musisz odwiedzić prezentowaną tu stronę internetową, na której swoją propozycję przedstawia internetowa poradnia psychologiczna . Proponuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z profesjonalnych porad psychologicznych można skorzystać także w poradni, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedstawianej tu poradni psychologicznej. Szczególnie te osoby, które są mieszkańcami grodu Wałbrzych a także pobliskich miast i które równocześnie szukają takich specjalistów jak logopeda czy psychoterapeuta.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 24.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Śliczny uśmiech to pragnienie zarówno kobiet jak i mężczyzn. W tym celu musimy dbać o zęby codziennie. Nie wolno zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą to być licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też musimy dbać o zęby codziennie i już jako dziecko. Warto powiedzieć, że o ile licówki są zabiegiem to warto pielęgnować zęby, żeby wizyta u dentysty polegała jedynie na przeglądzie. Zapraszamy najmłodszych i dorosłych do przeglądu swojego uzębienia.

 • Psychoterapia gdańsk

  Już dzisiaj skorzystaj z wysokiej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są znacznym doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Poza tym pragnąc trafić do ogromnego grona osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja Test

  Jednym z największych kłopotów dzisiejszych czasów jest to, że naprawdę wielu ludzi cierpi na depresję. Nawet się mówi, że depresja to choroba cywilizacyjna. Jednak nasza cywilizacja to również dużo zalet - a więc znakomitą większość chorób można przezwyciężyć. Nie inaczej jest, jeżeli wchodzi w grę depresja. Wystarczy udać się do lekarza psychiatry, który w trakcie swojej pracy leczył wielu ludzi, a więc na pewno posiada wymagane umiejętności i niezbędne doświadczenie. Jak zatem widać, depresja może jak najbardziej być uleczona. Trzeba jednak zadbać o to.

  data: 27.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje ambicje zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość pełnego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najwłaściwszego funkcjonowania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 23.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Warsztaty Warszawa

  Terapia jest ostatnio coraz bardziej modna. Jeszcze dekadę temu temu głównie na zachodzie, ale ostatnimi czasy również Polacy zaczynają regularnie korzystać z tego typu pomocy. Można odnieść wrażenie, że w niektórych środowiskach chodzenie na psychoterapię stało się normą, jeśli nie wręcz koniecznością. Warto zatem zastanowić się jakie są zalety i jakie wady uczęszczania na psychoterapię. A zarówno jednych, jak i drugich jest niemało.

  Psychoterapeuta dzięki swojej bezstronności, jak i długiemu szkoleniu potrafi pokazać pacjentowi jakie są nieuświadomione mechanizmy i motywy różnych sytuacji, które najpewniej powtarzają się w życiu tej osoby wiele, wiele razy i to wbrew jej życzeniom.

  data: 01.04.2012 | adres: http://www.alexa.com/siteinfo/mikolajczyz.pl | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia | czytaj więcej »

 • bielizna erotyczna

  Minęły obecnie czasy kiedy na studniówkę zakładało się białą bluzkę oraz granatową lub czarną spódnicę. Obecnie bal przedmaturalny to prawdziwa rewia mody - uczennice zakładają eleganckie suknie do samej ziemi, często z dopasowaną górą, gorsetem oraz głębokim dekoltem. sukienki na studniówkę2012 niezmiernie często są rozkloszowane i mają dopasowane gorsety. W obecnym sezonie lubiany jest powrót do tradycji, górować będą suknie w kolorach czerni, granatu, fioletu - zaczynając od wrzosowego, przez śliwkę na odcieniu bakłażana kończąc oraz błękity oraz ciemne zielenie. Atrakcyjne również będzie łączenie kolorów - niezwykły rezultat można osiągnąć komponując suknię w oceanu ognistej czerwieni z czarnymi dodatkami albo odwrotnie. Popularne będzie także kojarzenie tiulu z koronkami.

  data: 26.02.2012 | adres: http://e-bielizna24.com.pl | słowa kluczowe: bielizna erotyczna seksowna bielizna | czytaj więcej »

 • Uzależnienie od alkoholu

  Często alkoholizm bywa postrzegany jako choroba, a nie jak chęć odurzenia się. Bez przerwy publikatory alarmują jak fatalne mogą być skutki nałogu alkoholowego. Temat wydaje nam się śmieszny do chwili jak nie dotyczy kogoś ze znajomych. Podówczas, rozumiemy inny obraz tej słabości. Na nieszczęście nasze wiadomości w tej dziedzinie są bardzo nikłe. Z odsieczą nadciąga opisywana witryna. Jest to centrum wiedzy w zakresie tej przypadłości. Dajemy Wam możliwość zrozumieć tajniki leczenia alkoholizmu, poznacie komu zaleca się odtruwanie alkoholowe, a także jak fatalne są skutki alkoholizmu. Jest to choroba która, zaprzestaje być nietykalny i obok którego nie należy przejść bez emocji.

  data: 31.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny