Katalog stron

Strony informatyczne

Psychoterapia gdańsk

Już dzisiaj skorzystaj z wysokiej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są znacznym doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Poza tym pragnąc trafić do ogromnego grona osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Śliczny uśmiech to pragnienie zarówno kobiet jak i mężczyzn. W tym celu musimy dbać o zęby codziennie. Nie wolno zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą to być licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też musimy dbać o zęby codziennie i już jako dziecko. Warto powiedzieć, że o ile licówki są zabiegiem to warto pielęgnować zęby, żeby wizyta u dentysty polegała jedynie na przeglądzie. Zapraszamy najmłodszych i dorosłych do przeglądu swojego uzębienia.

 • Depresja Test

  Jednym z największych kłopotów dzisiejszych czasów jest to, że naprawdę wielu ludzi cierpi na depresję. Nawet się mówi, że depresja to choroba cywilizacyjna. Jednak nasza cywilizacja to również dużo zalet - a więc znakomitą większość chorób można przezwyciężyć. Nie inaczej jest, jeżeli wchodzi w grę depresja. Wystarczy udać się do lekarza psychiatry, który w trakcie swojej pracy leczył wielu ludzi, a więc na pewno posiada wymagane umiejętności i niezbędne doświadczenie. Jak zatem widać, depresja może jak najbardziej być uleczona. Trzeba jednak zadbać o to.

  data: 27.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje ambicje zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość pełnego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najwłaściwszego funkcjonowania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 23.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Warsztaty Warszawa

  Terapia jest ostatnio coraz bardziej modna. Jeszcze dekadę temu temu głównie na zachodzie, ale ostatnimi czasy również Polacy zaczynają regularnie korzystać z tego typu pomocy. Można odnieść wrażenie, że w niektórych środowiskach chodzenie na psychoterapię stało się normą, jeśli nie wręcz koniecznością. Warto zatem zastanowić się jakie są zalety i jakie wady uczęszczania na psychoterapię. A zarówno jednych, jak i drugich jest niemało.

  Psychoterapeuta dzięki swojej bezstronności, jak i długiemu szkoleniu potrafi pokazać pacjentowi jakie są nieuświadomione mechanizmy i motywy różnych sytuacji, które najpewniej powtarzają się w życiu tej osoby wiele, wiele razy i to wbrew jej życzeniom.

  data: 01.04.2012 | adres: http://www.alexa.com/siteinfo/mikolajczyz.pl | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia | czytaj więcej »

 • bielizna erotyczna

  Minęły obecnie czasy kiedy na studniówkę zakładało się białą bluzkę oraz granatową lub czarną spódnicę. Obecnie bal przedmaturalny to prawdziwa rewia mody - uczennice zakładają eleganckie suknie do samej ziemi, często z dopasowaną górą, gorsetem oraz głębokim dekoltem. sukienki na studniówkę2012 niezmiernie często są rozkloszowane i mają dopasowane gorsety. W obecnym sezonie lubiany jest powrót do tradycji, górować będą suknie w kolorach czerni, granatu, fioletu - zaczynając od wrzosowego, przez śliwkę na odcieniu bakłażana kończąc oraz błękity oraz ciemne zielenie. Atrakcyjne również będzie łączenie kolorów - niezwykły rezultat można osiągnąć komponując suknię w oceanu ognistej czerwieni z czarnymi dodatkami albo odwrotnie. Popularne będzie także kojarzenie tiulu z koronkami.

  data: 26.02.2012 | adres: http://e-bielizna24.com.pl | słowa kluczowe: bielizna erotyczna seksowna bielizna | czytaj więcej »

 • Poradnia Osobista - psycholog online, pomoc psychologiczna, psychoterapia, coaching

  Przedstawiamy nowy serwis internetowy, Poradnię Osobistą. Użytkownicy znajdą tam specjalistyczne porady psychologiczne oraz coaching online. Taka forma komunikacji jest szczególnie rekomendowana osobom odczuwającym niepokój i problemy wewnętrzne, którym jednak z racji skrępowania ciężko jest zwrócić się do specjalisty. \r\rNiewątpliwym atutem Poradni Osobistej są współpracujący z nią eksperci, którzy nie tylko posiadają niezbędne kwalifikacje zawodowe, doświadczenie w psychologii, psychoterapii i coachingu, ale też są świetnie oceniani przez pacjentów \"w realu\".\r\rWarto odwiedzić Poradnię Osobistą.

 • Łysienie

  Na przedstawionej stronie www znajdziesz bardzo dużo dobrych rad i uwag dotyczących działań i sposobów zapobiegania wypadaniu włosów, dobrej walki z łysieniem, itp. Jeśli masz duży problem dotyczący łysienia musisz skorzystać z licznych rad znajdujących się na naszej witrynie www. Wstawiane są na niej zarówno teksty dotyczące opisów naturalnych i farmakologicznych specyfików na porost włosów, a także porady osób zajmujących się łysieniem codziennie na ten temat. Dzięki tej stronie dowiesz się wiele na temat transplantacji włosów, jak również możesz dostosować diagnozę do swoich objawów. Jeśli zauważasz u siebie znaczną utratę włosów nie czekaj, lecz skorzystaj z rad które znajdują się na tej stronie internetowej.

  data: 31.12.2011 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: porost włosow leki na włosy | czytaj więcej »

 • Porady psychologa onlinePsycholog Walbrzych

  Poszukujesz dobrego fachowca, który udzieli ci porady psychologicznej? A może twoja pociecha wymaga porady logopedy? W takim razie musisz odwiedzić prezentowaną tu stronę internetową, na której swoją propozycję przedstawia internetowa poradnia psychologiczna . Proponuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z profesjonalnych porad psychologicznych można skorzystać także w poradni, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedstawianej tu poradni psychologicznej. Szczególnie te osoby, które są mieszkańcami grodu Wałbrzych a także pobliskich miast i które równocześnie szukają takich specjalistów jak logopeda czy psychoterapeuta.

  data: 24.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny